Fyzioterapie CDT se věnuje:

 • diagnostice, prevenci a léčbě bolesti pohybového systému
 • poradenství v oblasti ergonomie, kondičního cvičení veřejnosti a tréninkových aktivit sportovců
 • vzdělávání v oboru fyzioterapie (kurzy pro fyzioterapeuty, lékaře a odbornou veřejnost)

Naše služby fyzioterapie jsou určeny pro všechny, kdo:

 • mají bolesti zad, bolesti šíje, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů
 • trpí specifickými obtížemi (výhřez meziobratlové ploténky, tenisový loket, menstruační bolesti, funkční sterilita, vadné držení těla, skolióza, neurologické poruchy apod.)
 • jsou před nebo po operaci
 • chtějí si zlepšit kondici a zároveň cvičit zdravě

Chcete-li se na něco zeptat nebo si nejste jisti, zda můžeme s pohybovými obtížemi pomoci zrovna Vám, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vstupní vyšetření

Během našeho prvního setkání potřebujeme při úvodním rozhovoru získat co nejvíce informací o Vašem zdravotním stavu, pohybovém režimu a Vašich obtížích. Poté následuje vyšetření Vašich pohybových schopností a dovedností s ohledem na Vaše obtíže a cílená diagnostika těchto obtíží. S výsledky vyšetření Vás seznámíme, případně zodpovíme Vaše dotazy. V případě, že problém nespadá do naší kompetence, nebo je pro zahájení cvičebního programu zapotřebí dalších vyšetření, doporučíme konzultaci se specialistou v daném oboru. Součástí vstupního vyšetření je základní ošetření, doporučení režimových opatření a cvičení.

Individuální cvičení

Za základ úspěšné léčby považujeme dobrou komunikaci. Zpětná vazba je pro nás důležitá a na jejím základě upravujeme léčebný proces.

Našim cílem je kvalitní terapie, individualizovaná pro každého konkrétního klienta. Nejsme zastánci cvičebních šablon ani otroky jedné fyzioterapeutické metody. Své vzdělání se snažíme stále zdokonalovat a rozšiřovat.

Cvičení a další léčebná opatření vybíráme ze široké škály metod, mezi něž patří měkké a mobilizační techniky, kraniosakrální terapie, terapie dle McKenzieho, Vojtova reflexní lokomoce, PNF (proprioceptivní neuromuskulární facilitace), terapie dle Mojžíšové, SM systém, kineziotaping. Dále ke cvičení využíváme závěsný aparát Redcord, Pilates-roller, BOSU, gymball, overball a Propriofoot.

Fyzioterapie CDT není ve smluvním vztahu se žádnou ze zdravotních pojišťoven.

Nejsme plátci DPH.

Ceník platný od 1.9.2023

 • Vstupní vyšetření 1800,- Kč
 • Individuální cvičení (60 minut) 1000,- Kč
 • Individuální cvičení (45 minut) 800,- Kč
 • Individuální cvičení (30 minut) 600,- Kč
 • Kineziotaping (samostatně) 400,- Kč

Pravidla spolupráce

 • Pokud klient zruší setkání v den konání, při dalším setkání uhradí k ceně terapie i storno poplatek ve výši 50 % ceny terapie.
 • Veškeré platby probíhají bezhotovostně převodem na účet. Potřebné informace Vám poskytne Váš terapeut.

Vzhledem k naší vytíženosti je potřeba z Vaší strany dodržet objednaný termín. Pokud zrušíte setkání v den konání, nebo se bez oznámení nedostavíte, nejsme již schopni nabídnout tento promarněný termín jinému zájemci.

 

Upozorňujeme, že s platností od 1.1.2020 budou veškeré úhrady za poskytované služby prováděny bezhotovostně převodem na účet.

Čísla účtu:

Mgr. Ctirad Tomis: 2301740618/2010 (Fio banka)

Mgr. Dagmar Tomisová, Ph.D.: 2001740616/2010 (Fio Banka)

Do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a datum návštěvy, kterou hradíte.

Děkujeme.

Pokud Vám nezvedáme telefon, věnujeme se právě jinému klientovi. Jakmile to bude možné, zavoláme zpět. Děkujeme za pochopení.

Na cvičení není nutné chodit dříve, přicházejte na dohodnutý čas.

Přijedete-li autem můžete parkovat na Velkém náměstí, u budovy Krajského soudu, v prostoru Gayerových kasáren nebo v budově Krajského úřadu ve Starém pivovaru.